Главная » Статьи » Мої статті

Чим відрізняється хабар від благодійного внеску у роддомі?

Сьогодні в наших роддомах активно збирають різноманітні добровільні внески. Але, за часту, це є «узаконений» хабар. Коли кошти пацієнтів масово збирається не на активи породіль, а на збагачення злочинців-лікарів.

Пацієнтам дуже часто брешуть, що коштів немає ні на ліки, ні на засоби гігієни і взагалі ні на що. Коли насправді, з державного та міського бюджетів виділяються кошти на необхідні медикаменти, але вони, на жаль, осідають в кишенях спритних хабарників.

Як не збагачувати злочинців та чітко відрізняти, де хабарницька система та де справді збирають добровільні пожертви Вам допоможе нижче наведена інфографіка.

Також, закликаємо всіх небайдужих українців, долучатися до Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" задля побудови нової та доброчесної України.

 

Команда Руху

 

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (17.04.2015) | Просмотров: 818 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 1
avatar
1
Не було б так смішно, якби не було так гірко. На даний момент перебуваємо з донькою у ЛОР інституті. Дитяче відділення. Планове видалення аденоїдів. Анастезіолог:" ... і,якщо у вас є можливість, то до операції принесіть 1000 грн.,а якщо у вас такої можливості нема то 700...". Німа сцена... Не стала я внього уточняти, чи прокинеться моя донька, якщо я відмовлюсь.
Тут просто не початий край роботи. І персонал,і батьки.....
avatar