Главная » Статьи » Мої статті

Чим буде займатися Національне агентство з питань запобігання корупції - ІНФОГРАФІКА

В Україні відбуваються серйозні процеси у сфері антикорупційної діяльності. Так, Верховна Рада України ухвалила антикорупційний пакет законів, які передбачають створення нових антикорупційних органів, які мають почати реальну, а не бутафорну боротьбу з корупцією.

Антикорупційними законами передбачено широку можливість співпраці і Національним антикорупційним бюро України, і Національним агентством з питань запобігання корупції із громадянами та громадськими організаціями.

В Україні вже діють ряд антикорупційних організацій, які об’єдналися задля ефективного впровадження новел антикорупційного законодавства.

У наведеній інфографіці міститься інформація чим же ж буде займатися Національне агентство з питань запобігання корупції та які є можливості в громадськості у співпраці з цим органом задля подолання корупції та хабарництва в нашій країні.

 

Завдяки співпраці з Німецьким посольством та українськими громадськими організаціями Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» реалізовує ряд публічних заходів та обговорень, щоб донести новели антикорупційного законодавства до максимально широкої аудиторії.

Просимо і Вас долучатися до антикорупційної діяльності, підписавши нашу Декларацію безхабарності.

 

Команда Руху «Ні хабарництву!»

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (17.10.2015) | Просмотров: 255 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar