Всі новини » 2015 » Січень » 8 » Сергій Лещенко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
20:39
Сергій Лещенко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Дуже приємно, що в Україні виростає нове покоління, яке здатне змінювати країну починаючи з себе. Це вони доводять як словом, так і ділом.

Проект «Безхабарний депутат», що був розпочатий Рухом «Ні хабарництву», має на меті сприяння доброчесності українського Парламенту, шляхом надання пропозиції кожному народному депутати підписати Декларацію безхабарності. Ця декларація є однією із форм громадського контролю за доброчесною діяльністю народних обранців.

Черговим народним депутатом, який підписав Декларацію безхабарності став знаний журналіст Української правди – Сергій Лещенко. Пан Сергій підтримав Ініціативу Руху «Ні хабарництву! Я не даю та не беру хабарів», який спрямований на очищення Верховної Ради України від політичної корупції.

Нагадаємо, що раніше таку декларацію підписав колега Сергія – Мустафа Наєм.

Дорогі українці! Ми можемо змінти нашу країну, якщо всі почнемо жити за правилами доброчесності! Не давайте та не беріть хабарі! Підпишіть і Ви Декларацію безхабарності – та разом змінюймо нашу країну! А нас вже багато – нас сотні!

Команда Руху

Переглядів: 418 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
один з небагатьох депутатів, що заслуговує на повагу зі сторони народу
avatar