Всі новини » 2016 » Квітень » 12 » Презентація Руху «Ні хабарництву!» в інституті Томи Аквінського
14:39
Презентація Руху «Ні хабарництву!» в інституті Томи Аквінського

Студенти – майбутнє будь-якої країни. Від якості здобутих знань – багато в чому залежати подальший розвиток економіки. Без старанного та чесного студента сьогодні, важко очікувати завтрашнього висококласного професіонала в будь-якій галузі чи сфері суспільного життя. Особливо, коли стоїть глобальне завдання подолати корупції в країні базуючись не тільки на нормі права, але і християнських цінностей!

Яка природа корупції? Яка роль конкретного громадянина  у реформуванні України? Як протидіяти фактам корупції та хабарництва? Та як долучитися до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» ці та інші питання були розкриті під час презентації Рух в Інституті Хоми Аквінського. «У нас є серйозне завдання, щоб змінити нашу країну. І перше, що ми повинні зробити – це нещадно боротися з корупцією та хабарництвом на кожному місці! Тож, давайте не втратимо свій історичний шанс реально змінити нашу країну!» зазначив координатор Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула.

Для слухачів це була жива дискусія як, дійсно, жити доброчесно та не давати хабарів у повсякденному житті. Після презентації всі бажаючі, які готові не давати і не брати хабарів, підписали Декларацію безхабарності.

Рух «Ні хабарництву» продовжує регіональні презентацію своєї ініціативи. Якщо Вас цікавить презентація Руху у Вашому ВУЗі чи регіоні – будь ласка, пишіть нам.

 

Команда Руху

Переглядів: 10 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar