Всі новини » 2015 » Липень » 11 » Міхаель Саакашвілі підписує Декларацію безхабарності, долучаючись до українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву»
13:18
Міхаель Саакашвілі підписує Декларацію безхабарності, долучаючись до українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву»

Одним із важливих здобутків Михайла Саакашвілі, як президента Грузуї стало радикальне зниження рівня корупції в країні. Реформи служби ДАІ, державних органів, що надають адміністративні послуги та всієї правоохоронної системи мали величезний вплив на підняття рівня доброчесності всієї країни.

Призначення Міхайла Саакашвілі на посаду Голови Одеської державної адміністрації має сприяти реформам, які були запровадженні у Грузії. І є всі підстави вважати, що у пана Саакашвілі все вийде, бачачу його активність та нетерпимість до проявів корупції та хабарництва.

А ще, надзвичайно приємно, що Міхайло Саакашвілі на особистому рівні декларує, що він, як посадова особа не дає і не бере хабарів. Тому і з радістю відгукнувся підписати Декларацію безхабарності українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

Рух «Ні хабарництву!» закликає всіх свідомих громадян відмовитися від того, щоб давати або брати хабарів та долучитися до національного антикорупційного Руху для того, щоб разом будувати доброчесну Україну.

 

Прес-служба Руху

Переглядів: 428 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar