Всі новини » 2016 » Лютий » 3 » Кандидати на керівництво антикорупційнийм агенством (НАЗК) - Хто вони?
11:51
Кандидати на керівництво антикорупційнийм агенством (НАЗК) - Хто вони?

Громадська організація «ТОМ 14» у партнерстві з Transparency International Україна та Реанімаційним Пакетом Реформ провели аналіз публічних даних кандидатів у керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). При перевірці відомостей про кандидатів використовувались дані опубліковані Кабінетом Міністрів України та загальнодоступні джерела.

Серед 40 кандидатів належний досвід у протидії корупції мають лише 5 осіб. 16 кандидатів експерти вважають такими, що мають високий рівень корупційного ризику. Деякі з них помічені маркером «потенційний скандал», тобто причетні до подій, що викликали чи можуть викликати обурення громадськості. Окрім цього, у таких кандидатів відсутній антикорупційний досвід. Відомостей про решту кандидатів виявилося недостатньо, щоб зрозуміти,  чи стикався кандидат із запобіганням чи протидією корупції.

За матеріалами Transparency International Україна

Нагадаємо, одним із кандидатів на посаду є Голова антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» - Сергій Гула

Переглядів: 200 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
1
З якими партіями та який саме має зв'язок Гула Сергій?
avatar
0
2
Сергій Гула був членом Демократичного альянсу. У 2014 році припинив членство у партії. На сьогодні не є членом жодної політичної партії України.
avatar