Всі новини » 2015 » Квітень » 10 » Голова Полтавської Облради підписав Декларацію безхабарності та долучився до Національного Руху "Ні хабарництву!"
15:58
Голова Полтавської Облради підписав Декларацію безхабарності та долучився до Національного Руху "Ні хабарництву!"

Сьогодні, 10 квітня, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови облради  Володимир Марченко, заступник голови облради Володимир Микійчук та апарат обласної ради підписали Декларації безхабарності Національного Руху “Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів”, сайт «Новина Полтавщини».

У такий спосіб вони підтвердили свою участь у поширенні ідеї загальноукраїнського Руху, заради розбудови нової та процвітаючої України.

Для мене ця декларація — це не лише формальність, це підтвердження того, що я роблю уже протягом багатьох років. Ніколи не брав, не збирався брати, і не братиму хабарі. У мене є переконання, якщо люди мені довірили бути депутатом обласної ради, а — це колосальна довіра, й її я повинен виправдати постійною тяжкою роботою. Я переконаний, що і в апараті обласної ради немає проявів хабарництва. Це повязано з тим, що є розуміння того, що люди працюють на громаду. Підписання цього документу – це формалізація того, що у нас є насправді”, – наголосив Петро Ворона.

Декларації зберігатимуться на робочих місцях службовців.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Рух "Ні хабарництву!"

Переглядів: 266 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar