Головна » Відео » Відео

Студенти вийшли на Майдан, щоб не давати хабарі викладачам

00:02:58
Перегляди: 1 Додав: serggula serggula 
:

Сьогодні, 10 вересня, у Києві на Майдані Незалежності студенти одного з приватних вишів столиці провели флешмоб «Мій  Університет – територія без хабарів!». Молоді люди стверджували, що в їхньому ВНЗ викладачі не вимагають хабарів та закликали студентів інших навчальних закладів боротися з викладачами-здирниками.
Свідком події був репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.
Участь у вранішній акції взяли два десятки студентів недержавного університету «КРОК» та вихованці коледжу економіки та права цього вишу. Молоді люди на Майдані розіграли невеличку виставу, під час якої звернулися до своїх колег з інших вищих навчальних закладів із закликом дати бій корупції та не платити викладачам-хабарникам за іспити та заліки.
«Я особисто не стикався зі здирництвом у вишах, бо в нашому університеті цього явища немає. Однак я засуджую хабарництво. Не можна давати хабарі, треба вчитися чесно», -- зауважив учасник акції Олег.
Під час флешмобу студенти підписали символічну «Декларацію безхабарності», якою засвідчили, що ніколи не даватимуть хабарі. Також їм роздали «безхабарні гривні» - умовні грошові знаки, котрі замість справжніх грошей вони запропонували роздавати здирникам в університетах.
Як розповів організатор акції, голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» аспірант приватного університету «КРОК» Сергій Гула, цю акцію вони провели спеціально на початку навчального року, аби застерегти студентів.
«Наше завдання – закликати студентів почати вчитися чесно від першого дня. Коли почнеться екзаменаційна сесія, спокуса виросте у сто крат. Ми хочемо донести до студентів, що вони не самі, ми готові їм допомогти протидіяти хабарництву. Ми вважаємо, що в Україні можна вчитися чесно», -- наголосив Сергій Гула.

Рік: 2015
: Українська
: 00:02:58
Автор: ZIK Телеканал
Всього коментарів: 0
avatar