Главная » Статьи » Мої статті

На права можливо здати чесно!

З хабарництвом мені доводилося зустрічатися неодноразово – під час навчання в університеті, при оформленні різних документів, отриманні водійського посвідчення на авто.

         Нещодавно відбувся черговий випадок. Я відвідував водійські курси, бо мав перездавати на права для отримання додаткових категорій. Кількість уроків з водіння проводилися далеко не в повному обсязі. Хоча за навчання та бензин кожен слухач курсів заплатив чималу суму.

         Коли підійшов час до здачі іспиту на знання правил та водіння, інструктор підсунув мені папірець, на якому написав суму в 1600 грн. О, він тоді ще не знав до кого звернувся! Я продемонстрував йому інший документ – підписану Декларацію безхабарності! Та ще й повідомив, що є членом національного Руху “Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів”. Інструктор відразу змінився на лиці. Я сказав інструктору, що ми фіксуватимемо весь процес здачі іспиту.

         В день здачі іспиту прийшло лише 2 людини з групи. Хоча нас за списком було 15 чоловік. Один з моїх одногрупників сказав, що він заплатив, бо не хоче витрачати час на навчання і здачу. Коли підійшла моя черга, то інспектор був надзвичайно чемний. Мені, навіть, запропонували чай чи каву на вибір. Здача на права пройшла на вищому рівні – неупереджено, швидко, без хабарів!

         Проблема хабарництва при здачі на права – це не лише беззаконне отримання грошей, це ще й сотні тисяч аварій та смертей на дорозі. Безвідповідальність водіїв, породжена хабарництвом інспектора, може коштувати життя, чи втрати здоров’я.

         Якщо ви ще не стали членом нашого Руху “Ні хабарництву!” – долучайтесь! Це чудова нагода підписати декларацію доброчесності та заявити хабарнику, що ви не даєте хабарів!

        

З хабарниками боротися можливо! Головне – бажання, витримка та терпіння.

 

 

Віктор Косяк,

ІT менеджер Національного Руху “Ні хабарництву!

Я не даю і не беру хабарів”

 

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (16.01.2015) | Просмотров: 1140 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar