Главная » Статьи » Мої статті

Лист студенту

Чи можуть сьогодні студенти вчитись без хабарів? Питання достатньо непросте, але, безперечно, актуальне. Безперечно, відповідь може бути позитивною лише тоді, якщо самі студенти захочуть вчитися чесно. По-суті, це і є найголовнішим чинником вилікування вищої освіти від корупції та хабарництва!

Чому саме від студентів залежить позитивне рішення корупційної проблеми наших вишів? Очевидно, якщо не буде того, хто дає – не буде і того, хто бере! Навіть тоді, коли викладач нагло вимагає хабара – він його не отримає, якщо студент не тільки не пристане на злочинну пропозицію, а повідомить про хабарника у правоохоронні органи та у соціальні мережі!

І студенти мають це робити, оскільки хабарництво обкрадає! Обкрадає не тільки самого студента, який би міг засвоїти ту чи іншу дисципліну і стати більш кваліфікованим, хабарництво краде глобально в України її наукову еліту, яка здатна була б принести такі необхідні інновації для процвітання нашої країни.

Бо це велика трагедія для нашої держави, коли масово одні дають, а інші беруть. Хтось має це зупинити! І ці «хтось» – це студенти, гідні студенти, що хочуть бачити іншу, кращу Україну.

Цей лист до студента, як заклик до зміни! Зміни себе, свого ВУЗу та своєї України!

Багато хто звик вирішувати свої проблеми грошима, обдурюючи і себе, і суспільство. Але ми можемо жити по-іншому, ми можемо жити так, щоб не було соромно за студентські роки. Адже це унікальний час. Час коли кожен студент може формуватися, як класний спеціаліст, що завтра зможе претендувати на достойну роботу з гідною зарплатнею.

Хабарництво – це не «просто легше»! Ні - хабарництво краде у тебе професіоналізм, краде достойне майбутнє, краде високу зарплату. Хабарництво робить з тебе раба, коли ти маєш виконувати чужу волю.

Хабарники злочинці! До них ставляться з презирством. Хабарники ніколи не були гідними людьми, якими можна пишатися. Вони не можуть бути професіоналами високого ґатунку.

Нам варто підніматися з колін хабарництва! Нам варто, дійсно, бути гідними людьми. Нам варто прагнути більше правди та справедливості, аніж обману та підкупу. Ніхто не казав, що це буде легко. Але іншого шляху немає, якщо хочемо себе вважати не бідними і не дурними!

Цей лист до Тебе, студенте. Від того, хто був студентом і ні разу нікому не дав хабара, але отримав червоний диплом за своє навчання. В наші країні можливо і необхідно вчитися чесно. Повстань проти неправди! Вчись сумлінно і це принесе успішні результати в твоє життя.

А ми, Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» допоможемо вчитися чесно. У нас є спеціальні інструменти: Безхабарна гривна, яку можна вручити хабарнику, Безхабарна наліпка, Декларації безхабарності. В нас є ряд статей рекомендація як протидіяти хабарництву у ВУЗах.

В нас є дуже багато студентів та ректорів, які вже долучилися до нашого українського антикорупційного Руху, підписавши Декларацію безхабарності. Підпиши і Ти, покажи всім, що ти гідний громадяни своєї держави. І разом ми точно змінимо нашу країну, зробимо її красивою та заможною, де буде приємно жити нам та нашим дітям.

 

З вірою у Тебе та квітучу Україну,

Голова Національного Руху «Ні хабарництву!»,

адвокат,

Сергій Гула

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (25.05.2015) | Просмотров: 665 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar