Главная » Статьи » Мої статті

ЯК ПРОТИДІЯТИ ХАБАРНИЦТВУ В СУДАХ? - Інфографіка

Чи не найбільшим викликом для сьогоднішньої України є становлення чесного та справедливого суду. Одним із найголовніших завдань після Революції Гідності є становлення верховенства права та незалежності судової гілки влади. Саме ці цінності є фундаментом для будь-якої демократичної держави.

Суд справедливо вважається основний орган захисту прав людини та відновлення справедливості. Звертаючись до суду, ми очікуємо, що процес відбудеться чесно, а судді виконають свої обов’язки без зовнішнього втручання.

 Але, на жаль, часто, ми стикаємося із свавіллям людей в мантії, які ухвалюють злочинні рішення, отримавши за це хабара. В останні часи суд із інструменту захисту прав людини, на жаль, перетворився в засіб досягнення політичних та комерційних цілей.

Про те як побороти хабарництво у судовій системі можна ознайомитися з нижченаведеною інфографікою. А також для ефективної протидії хабарам по всій країні, ми Вас закликаємо долучитися до Національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів"

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (23.11.2014) | Просмотров: 1141 | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar