Главная » Статьи » Мої статті

Як протидіяти добровільним внескам і платному рентгену у лікарнях?

Сьогодні при зверненні до травмпункту відчув на власній шкурі як "обманюють" людей.

Але з членом правління українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» такі фокуси не проходять!

По-перше, я все записував на диктофон і на відео камеру телефонів, що відбувалося в травмпункті!

Хлопака, який сидів в черзі сказав що він бігав за знімками в аптеку.

Рентгенолог Нікуліна намагалася і мені продати плівку а саме відправляла в аптеку. На моє запитання, на якій підставі я це маю робити пані Нікуліна впала в ступор. Але швидко оговталася і привела 2 контраргументи: їй дають

всього 3 знімки на чергування і то для інвалідів і страхових компаній.

Другий аргумент це вам треба вирішувати з черговим лікарем і я взагалі цілу ніч не спала.

Після таких диво аргументів я відчув як в мене почала закипати кров, але взявши себе в руки, я задав ще два питання: ви хочете сказати щоб я на костилю шкутельгав 100 метрів коридором? І взагалі – покажіть мені постанову або розпорядження згідно якого ви маєте право  мені відмовити  в безкоштовному обслуговуванні! "Бідна" рентгенолог вичавила з себе такі слова:  «я сама зроблю». Через 3хв. Приходить зі знімками і дає мені їх. «І як це розуміти?» – запитую я її. Виходить, що вже і плівка безкоштовно? І тут я отримав відповідь від якої я вже випав в осадок: «мне вигоднее сделать вам бuстрее чтобu вu ушли» :-)

На цьому історія не закінчилася, а продовжилася в кабінеті лікаря – а саме: в кімнаті травмпункту.

Поки я чекав лікаря медсестра, чи санітарка взяла ініціативу в свої руки. Заповнилала в журнал реєстрації ПІБ дійшовши до пункту місце проживання і місце прописки, вирішила «по-умнічать»: «треба було звернутися в свій Святошинський район!», а це не багато не мало 30км. від Дарницького району. Я запитав:  «хто їй дозволив зі мною так розмовляти і чи вона усвідомлює, що вона запитала?» У відповідь – тупа посмішка.

Також, хотів би лікаря згадати, саме він пояснив мені, що треба просто прийти з паспортом і мене будуть обслуговувати в будь-якій поліклініці.

На моє питання: «чому о 2:00 ночі, коли я  телефонував до вас в травмпункт мені відповіли що мабуть я помилився номером, а інша медсестра сказанула, що нам пора спати»... на що, я, на жаль, не отримав врозумляючої відповіді…

Ось така історія !

Р. S. Прийшовши до дому за телефонував на Урядову гарячу лінію і повідомив про свої пригоди. Зареєстрували звернення і на протязі місяця обіцяли надати письмову відповідь.

P.S.2 Друзі, не давайте себе обманювати та здирати з вас лишні гроші! Запитуйте і перевіряйте! А ще, долучайтесь до українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» та давайте разом будувати Нову Україну без хабарництва та корупції!

 

З повагою,

Член правління Руху «Ні хабарництву!»

Сергій Кармановіч

Категория: Мої статті | Добавил: serggula (07.06.2015) | Просмотров: 1468 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 2
avatar
1
Даю гарантию, что  купила  сама пленки в аптеке. Гос-во давно не выделяет пленки в рентгенкабинеты. Единственная коррупционная схема - рентгенологи и лаборанты покупают пленку за свои деньги в аптеке, а потом с накидкой 5-10 грн продают. Если послала в аптеку покупать пленку, значит не обманывала и никаких накруток себе в карман не положила.  Совет борцам с коррупцией - изучайте тему глубже.
avatar
2
Лучше, когда бы вы задали свои вопросы в министерстве охраны здоровья, почему бюджет больниц сегодня - это зарплаты на неполный год ( т.к. 3-4 нед обычно отпуск за свой счет) и комун услуги. И не может покрыть расходы на пленку в рентгенкабинетах, сервисное облсуживание рентгнеаппаратов. Узнайте ради проф. интереса, сколько пришло молодых рентгенологов за последние годы в рентген - отделения гос. больниц.  И почему до сих пор оплот службы состовляют умирающие пенсионеры с заплатой 1,500 и пенсией минус 15% , потому что видити ли еще  работают.
avatar