Всі новини » 2015 » Квітень » 15 » Завтра у Києві судитимуть адвоката, якого спіймали на хабарі
16:11
Завтра у Києві судитимуть адвоката, якого спіймали на хабарі

Печерський районний суд у середу 15 квітня обере запобіжний захід для адвоката, якого впіймали на передачі хабара судді Київського господарського суду. Таку інформацію підтвердили в суді, передає УНН з посиланням на Цензор.

Раніше співробітники Генеральної прокуратури України вручили підозру у скоєнні злочину судді Київського господарського суду Аллі Пригунова і адвокату Роману Романішену, який забезпечував посередництво між сторонами корупційної угоди.

Ще наприкінці 2014 р. А.Пригунова стала фігурантом кримінальної справи про вимагання хабара. Слідчим органам вдалося встановити факт вимагання хабара. Тоді ж в кабінеті А.Пригунової, а також її двох колег Гулевець і Бондаренко були проведені обшуки.

Тепер А.Пригунова стала офіційно підозрюваною, але вже не у вимаганні хабара, а в її отриманні.

У справу був пущений зовсім інший епізод, інформація про який жодного разу не фігурувала у відкритих джерелах. Деталі звинувачення в прокуратурі, як і раніше, не розголошують. Відомо тільки, що і переговори про хабар, і сам факт отримання хабара добре задокументовані, в тому числі і на відео. На цьому тлі справа про вимагання хабара також може швидше дійти до суду.

Кримінальна справа проти А.Пригунової стала чи не першим успіхом слідчих органів у боротьбі із суддівською корупцією з моменту втечі Вікор Януковича.

На думку низки ЗМІ, Генеральна прокуратура показала, що вміє проводити спецоперації і тримати їх у секреті. Подробиці цього та інших антикорупційних розслідувань можуть бути озвучені в ході виступу Генерального прокурора перед депутатами.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Джерело: УНН

Переглядів: 638 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar