Всі новини » 2014 » Жовтень » 13 » За перший рік роботи я звільнив за хабарі 150 людей, – В’ячеслав Брюховецький
15:20
За перший рік роботи я звільнив за хабарі 150 людей, – В’ячеслав Брюховецький

«Якби в нас з’явилася якась мінімальна корупційна тема - студенти б повстали», – заявив під час зустрічі з студентами Національного університету ім. Івана Франка почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький. 

Він каже, що хабар - це двостороння відповідальність - хтось бере, а хтось дає. І той, що дає, так само підлягає відповідальності. 

«Якби я був студентом, я б публічно заявив, що такі-то люди в мене вимагають хабара», – сказав Брюховецький. 

Він також переконаний, що багато залежить від ректора вишу. «Якщо ректор не бере хабарів, то в універститеті хабарів брати не будуть. Я за перший рік роботи звільнив 150 людей за такі речі, навіть з порушенням законів. З них двоє подали у суд і поновилися. На наступний день вони пішли самі, бо люди перестали з ними вітатися. Причому серед звільнених були дуже серйозні люди. Наприклад, Іван Салій - голова Київради. Як тільки я дізнався, я сказав йому - я вас звільняю за статтею. Я знав що не маю права. Він не вірив, що я це зроблю. Звичайно для цього треба мати факти», – заявив В’ячеслав Брюховецький. 

Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" закликає всіх небайдужих людей долучитися до національного Руху, підписавши Декларацію безхабарності!

За матеріалами "Новий Погляд"

Переглядів: 755 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar