Всі новини » 2015 » Липень » 26 » За місяць понад 20 прокурорів були притягнуті до відповідальності за хабарництво
18:19
За місяць понад 20 прокурорів були притягнуті до відповідальності за хабарництво

Як зазначив президент, наразі відбувається також оновлення суддівської влади

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу СТБ, передає Еспресо.TV.

Завдяки спільним діям генпрокурора Віктора Шокіна та його заступника Давида Сакварелідзе лише за останній місяць притягнуто до відповідальності за хабарі понад 20 прокурорів.

"На сьогоднішній день до відповідальності притягнуто більше 20 прокурорів. І це лише за місяць", - сказав Порошенко.

Однак, за його словами, нині недостатньо звітувати про притягнення до відповідальності прокурорів, треба оновлювати саму прокуратуру.

"І саме тому прокуратура на сьогоднішній день скоротила 3 тисячі своїх співробітників на підставі закону, який 15 липня набрав чинності, значним чином скорочена кількість місцевих прокуратур і до цих прокуратур зараз набирається 700 нових прокурорів, які необов'язково, а, може, інколи навіть і бажано, не мають досвіду роботи у прокуратурі. Вони мають бути обличчям нової прокуратури", - підкреслив президент.

Глава держави зауважив, що наразі відбувається також оновлення суддівської влади. Так, уже звільнено близько 100 суддів: "Когось за корупційні дії, а хтось пішов сам".

"Я думаю, що протягом трьох тижнів після отримання висновку Венеціанської комісії я внесу проект змін до Конституції у частині судової гілки влади. Із суддів має бути знято недоторканність, і вони можуть бути притягнуті до відповідальності", - підсумував Порошенко.

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами Еспресо ТВ

Переглядів: 355 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar