Всі новини » 2015 » Червень » 16 » За хабар - довічне ув’язнення! - як приклад для України
18:00
За хабар - довічне ув’язнення! - як приклад для України

Колишній міністр громадської безпеки Чжоу Юнкан був засуджений до довічного ув'язнення після закритого суду за хабарництво, зловживання владою та розкриття державних таємниць.

Про це в четвер, 11 червня, повідомляє інформаційне агенство Сіньхуа. Відомо, що Чжоу на посаді міністра отримав хабар розміром близько 130 млн юанів (приблизно млн доларів).

Перевірку щодо Чжоу почали після того, як його дружина і син отримали гроші і власність загальною вартістю майже 130 млн юанів.

Найжорстокішим покаранням за хабарництво в Китаї є смертна кара, а розголошення державних таємниць і зловживання силою може каратися строком до семи років в'язниці. Як повідомляє Сіньхуа, Чжоу визнав свою провину і не буде подавати апеляцію.

72-річний Чжоу був членом Постійного комітету Політбюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю (ЦК КПК). Він займався не тільки держбезпекою, але і нафтову галузь країни. У 2012 році пішов у відставку. У Китаї він вважався найвидатнішим політиком, у якого були суттєві бізнес-активи по всій країні.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами 1+1

Переглядів: 541 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar