Всі новини » 2015 » Квітень » 22 » Віталій Кличко підписує Декларацію безхабарності, долучившись до Національного антикорупційного Руху
16:06
Віталій Кличко підписує Декларацію безхабарності, долучившись до Національного антикорупційного Руху

Мер столиці без перебільшенням є особою, яка формує «порядок денний» життя мільйонів громадян. Саме від нього залежить, чи буде Київ не просто зразковим містом України, але і одним із найкращих міст для проживання в Європі та й в у сьому світі.

Віталій Кличко усвідомлює, що одним із найголовніших ворогів для повноцінного розвитку Міста Героя є корупція та високій рівень хабарництва. Це можна зробити із тону його заяв, де пан мер зазначає, що корупція це ворог, якого нещадно потрібно бити по зубам

Пан Кличко є і новатором в антикорупційній діяльності. Так Мер Столиці став першим мером в Україні, який створив спеціальний дорадчий антикорупційний орган при Київському міському голові.

Вищезазначена рада виділила для себе три головні напрямки своєї діяльності: розробка ефективної антикорупційної політики міста, спрощення адміністративних та дозвільних процедур та виявлення конкретних корупційних схем, які існують в Столиці.

На останньому засіданні вищезгаданої Ради обговорювалися проекти рішень щодо мінімізації корупційних проявів. Окрім цього на засіданні Віталій Кличко мав змогу підписати Декларацію безхабарності, що розроблена Рухом «Ні хабарництву!  Я не даю і не беру хабарів». «Я без вагань підписую дану Декларацію та хочу продемонструвати свою позицію, що не даю і не беру хабарів!», сказав пан Кличко.

«Приємна тенденція склалася в Україні, коли мери міст долучаються до Національного антикорупційного Руху, демонструючи, що «риба здорова із голови…», зазначив Голова Руху Сергій Гула.

Національний Рух «Ні хабарництву!» закликає і інших мерів міст України долучитися до Рух, підписавши Декларацію безхабарності та бути гідним доброчесним взірцем для своєї громади.

 

Прес-центр Руху

 

Переглядів: 855 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar