Всі новини » 2014 » Листопад » 6 » У Вінниці вчаться користуватися Вісником державних закупівель та долучаються до Руху "Ні хабарництву"
17:52
У Вінниці вчаться користуватися Вісником державних закупівель та долучаються до Руху "Ні хабарництву"

Молодь і старші люди, студенти та професіонали, досвідченні громадські активісти та юні лідери Вінничани 6 листопада вчилися як ефективно протидіяти фактам корупції на Віннчині, особливо, що стосується сфери державних закупівель. 

Для багатьох це вже давно сформований принцип, виявляти корупціонерів та не давати і не брати хабарів. Але як це ефективно робити, використовуючи Вісник державних закупівель, мало хто знав.

Громадські активісти та студенти мали можливість не тільки дізнатися про національний Рух "Ні хабарництву", але отримати цінну та корисну інформацію моніторингу державних закупівель на Вінничині, використовуючи серйозні інструменти, що випливають із вміння користування Вісником державних закупівель.

«Кожен може використовувати ефективні інструменти протидії корупції, головне бажання та вміння! Бажання у Вас є, а вміння ми сьогодні набудемо» - зазначив експерт Центру протидії корупції, адвокат Сергій Гула.

Під час тренінгу було презентовано збірник правил користування Вісником державних закупівель, а також інфографіка, що розказує як громадські активісти можуть відстежувати тендари та зупиняти корупційні схеми у закупівлях.

Також, команда Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих та небайдужих людей України долучатися до Руху та разом будувати кращу України.

Якщо Ви бажаєте, щоб у Вашому регіоні чи місті відбулася презентація Руху, будь ласка, пишіть нам.

Захід був організований завдяки фінансовій допомозі Уряду Сполучених Штатів Америки, що були виділені у гранти для учасників програм обмінів.  

Прес-служба Руху

Переглядів: 561 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar