Всі новини » 2015 » Травень » 14 » Вінничани, як приклад для України!
13:24
Вінничани, як приклад для України!

Вінниця, дійсно, особливе місто України. Коли прижаєш у це красиве місто – відчуваєш особливу атмосферу, європейськість та відкритість! Місто приємне у обслуговуванні, привітності місцян,  яке починається із акуратно одягнених водіїв громадського транспорту та усміхненість кондукторів, а також через впровадження нових принципів обслуговування громадян в адміністративному секторі – це ті тенденції, які очікує кожне українське місто.

А ще особливість принципів багатьох вінничан у нетерпимості до проявів корупції. Саме вінничани стали ініціаторами доручення великої кількості студентів та викладачів Національного аграрного університету до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», щоб засвідчити всій Україні, що Вінниця – це справжня Європа не на словах, а на конкретних справах.

Чи це легко не давати і не брати хабарі сьогодні? Далеко ні. Особливо в студентам під час екзаменів. І в такий час знаходиться величезна кількість студентів, які заявляють, що ми не даємо хабарі і надалі цього не будемо робити. «Ми навчаємося в чесному ВУЗі і хочемо, щоб була чесна вся Україна».

«Для мене це великим підтвердженням, що Україна має хороше майбутнє», зазначив Голова Руху Сергій Гула, презентуючи Рух у в університеті! «Коли так багато студентів та викладачів підписують Декларації безхабарності – це є свідченням високої свідомості наших співвітчизників. Я маю впевненість, що з такими людьми ми обов’язково переможемо найбільшого нашого ворога – корупцію!».

Але вінничани на цьому не зупинилися. Вони одразу заявили про свою готовність створити місцевий осередок Руху у Вінниці та впроваджувати різноманітні заходи Руху на Вінниччині.

Ось, що є європейськістю та цивілізованістю! Це свідомість та небайдужість до проблем, що є в нашому власному домі! Це активна громадська доброчесна позиція навіть, коли всі беруть – ми заявляємо, що не даємо і не беремо хабарі заради процвітаючої України, заради самих себе!

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» звертається до всіх студентів та університетів нашої країни – давайте змінюватися, давайте будувати Доброчесну Україну разом! Долучайтесь до Національного антикорупційного Руху, підписуйте Декларації безхабарності та творімо разом особливу історію нашої країни.

 

Команда Руху

Переглядів: 629 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar