Всі новини » 2015 » Грудень » 21 » Весь склад нової Поліції Хмельницького підписали Декларацію безхабарності
11:15
Весь склад нової Поліції Хмельницького підписали Декларацію безхабарності

Сьогодні величезні сподівання покладаються на роботу нової поліції. Це чи неєдина реформа, яка реалізується в Україні успішно. Молоді, професійні, чесні, красиві хлопці та дівчата, як прообраз майбутньої правоохоронної системи України.

Очевидно, що найбільше очікування в громадян України від діяльності нової поліції – є їх законність роботи, а найголовніше непідкупність. Суспільство очікує, що нові поліцейські не будуть брати хабарі, щоб відпускати злочинців та правопорушників.

Для підтвердження своєї чесної позиції весь склад нової Поліції міста Хмельницького вирішили підписати Декларації безхабарності, засвідчивши, що не будуть ні давати, ні брати хабарів у своєму професійному та особистому житті. Долучення до українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», як свідчення формування нової правоохоронної еліти України, яка буде виконувати свої безпосередні обов’язки у відновленні справедливості та верховенства права в правоохоронній системі.

250 нових поліцейських своїм підписом під Декларацією безхабарності, взяли на себе публічне зобов’язання – працювати чесно – без хабарів! Це і є фактор творення Нової України, де поліція, суд, прокуратура та інші органи, будуть вирішувати справи відповідно до закону в не залежності у кого скільки грошей...

Закликаємо і всіх інших поліцейських нашої країни скористатися цим прекрасним прикладом хмельницьких колег, та особисто засвідчити свою непідкупність, підписавши Декларацію безхабарності!

 

Прес-центр Руху

 

Переглядів: 1112 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar