Всі новини » 2015 » Грудень » 6 » В Запоріжжі готові боротися з хабарництвом!
14:25
В Запоріжжі готові боротися з хабарництвом!

Запорізький край – особливий край! Це вольниця українського козацтва! Це земля, де творилася наша славна історія. Це індустріальний регіон України, який навіть в ці непрості часи, продовжує працювати на благо всієї держави.  

А ще в Запоріжжі є багато принципових людей, які готові не давати і не брати хабарі – саме ці люди є найбільшою цінністю не тільки Запоріжжя, але і всієї України.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» разом із партнерами Американською асоціацією юристів та Підтримкою реформ в Україні продовжує проводити публічні регіональні форуми «Боротьба з хабарництвом – це наш обов’язок».  Де не тільки розкриваються новели українського антикорупційного законодавства, але проводяться рольові ігри на тему протидії хабарництву у конкретних справах!

Черговим містом проведення такого Форуму було Запоріжжя.  Разом із державними службовцями, громадськими активістами та юристами спікер одного із семінарів Сергій Гула шукали найкращі форми імплементації нового антикорупційного законодавства, а також обговорювалися практичні поради уникнення хабарництва у школах, медичних закладах, на державній службі та в правоохоронних органах.

Що найважливіше, що більшість учасників Форуму підписали Декларації безхабарності, засвідчивши тим самим, що вони не будуть давати і брати хабарі і цим прикладом вже зараз роблять Україну кращою! А ви хочете її зробити кращою починаючи з себе?

 

Прес центр Руху

Переглядів: 360 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar