Всі новини » 2014 » Жовтень » 29 » В Ужгороді пройшла презентація Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
13:11
В Ужгороді пройшла презентація Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» стає все більш масовим. Все більше і більше наших співвітчизників підписують Декларації безхабарності та долучаються до Руху. Все більше стає міст, де проходить презентація національного проекту «Ні хабарництву!».

Черговим містом став Ужгород. Місто з великою історією та чудовою архітектурою. З особливою молоддю та цікавими проектами.

Студенти та громадські активісти, прослухавши презентацію координатора Руху Сергія Гули не просто підписали Декларації безхабарності, але і вирішили створити обласний осередок однойменної громадської організації.

«Ми обов’язково змінимо нашу країну, бо в неї є така молодь, яка готова жити за новими правилами, за правилами доброчесності!» зазначив координатор Руху та закликав громадських активістів Закарпаття активно поширювати принципи доброчесності та безхабарності як особистому, так і в професійному житті.

Команда Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає кожного українця долучитися до загальнонаціонального Руху та зробити свій вагомий вклад у розбудову Нової України!

Якщо Ви бажаєте, щоб презентація Руху відбулася у Вашому місті, будь ласка, напишіть нам.

 

Прес-служба Руху

 

Переглядів: 577 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar