Всі новини » 2015 » Березень » 29 » В управлінні Пенітенціарної служби відбувся професійний семінар руху «Ні хабарництву!»
18:00
В управлінні Пенітенціарної служби відбувся професійний семінар руху «Ні хабарництву!»

26 березня в актовій залі управління ДПтС України в Черкаській області за ініціативи Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби відбувся професійний семінар руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

Організаторами заходу стали голова ЦК національної Профспілки ДПтС України Олег Андрієнко та голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула. Також до у часті у семінарі були запрошені голови обласних об’єднаних організацій Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Дніпропетровської та Харківської областей.

Мета заходу – надання учасникам корисної інформації щодо протидії хабарництву у різних сферах суспільного життя.

Розпочав захід вступним словом заступник начальника управління ДПтС України в Черкаській області Андрій Стрижов. Він ознайомив гостей з історією Черкащини, а також наголосив на важливості проведення такого семінару.

Сергій Гула представив презентацію на тему «Як успішно протидіяти хабарництву?» Після чого всім бажаючим учасникам було запропоновано підписати Декларацію безхабарництва.

Далі, Олег Андрієнко доповів присутнім, як громадські профспілкові організації можуть протидіяти корупції.

У заключному слові голова Черкаської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Роман Вербовий подякував Олегу Андрійовичу та Сергію Євгеновичу за організацію та проведення семінару саме в Черкасах.

Захід закінчився загальним фото з підписаними Деклараціями безхабарності – спогад на довгі роки.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та також долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

Переглядів: 455 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar