Всі новини » 2014 » Липень » 23 » В судах на Хмельниччині висітимуть картини вбивства судді
13:00
В судах на Хмельниччині висітимуть картини вбивства судді

10 липня отаман Хмельницького куреню імені Івана Нечая Українського козацтва Сергій Скоробогатий подарував суддям копії картини Герарда Давида "Здирання шкіри з продажного судді".

Фоторепродукції вручив голові Апеляційного суду Хмельницької області Віктору Ковтуну і заступнику голови обласного господарського суду Юрію Олійнику, повідомляє «ЗіБ» з посиланням наgazeta.ua.
"Картини передані по накладних, щоб не було спокуси поставити їх у темний кут, або взагалі знищити", - каже Сергій Скоробогатий.
Своєю чергою судді пообіцяли повісити картини на вході до судів.
"Буквально сьогодні ми її почепимо. Після обіду зайдете, побачите, - каже керівник апарату Апеляційного суду Геннадій Крупельницький. - Вона має висіти тільки при вході, щоб всі бачили. Нас це не ображає. Все, що робиться - на краще".
Картина нідерландського живописця Герарда Давида "Здирання шкіри з продажного судді" написана у 1498 році для зали міської ратуші Брюгге, де проводились судові засідання. На ній зображене убивство персидського судді Зізамнія у 6 ст. до нашої ери. Зізамній працював на службі у царя Камбіса. Одного разу взяв хабар і виніс несправедливий вирок. Камбіс дізнався про це, арештував Зізамнія і наказав живцем здерти з нього всю шкіру. Нею оббили крісло, на якому працював суддя. На місце Зізамнія цар призначив його сина. Той вершив правосуддя, сидячи на шкірі батька.

Переглядів: 744 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar