Всі новини » 2015 » Січень » 15 » В партнерстві сила!
13:50
В партнерстві сила!

Корупція і хабарництво – це наша спільна проблема! Саме корупція найбільше стримує загальний розвиток економіки України, а хабарництво у різних сферах, призводить до низької якості різноманітних послуг, а інколи і до каліцтва та смертей на дорогах.

Разом – ми сильна команда, яка може на своєму рівні мінімізувати хабарництво. Одним із головних завдань Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» є розвиток партнерства з громадськими рухами та організаціями для спільної реалізації суспільно корисних ідей.

Так, 14 січня Рух «Ні хабарництву!» та громадська організація «Європейське Покоління» уклали меморандум про партнерство. Сергій Гула та Вадим Яременко погодилися в тому, що спільними зусиллями ми зможемо сформувати таке покоління громадян України, які будуть абсолютно нетерпимими до явищ хабарництва.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» відкритий до партнерства з іншими організаціями задля спільного подолання хабарництва в нашій державі та побудові доброчесного українського суспільства.

 

Команда Руху

 

Переглядів: 551 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar