Всі новини » 2015 » Квітень » 17 » В Київському роддомі №3 процвітає хабарництво
22:19
В Київському роддомі №3 процвітає хабарництво

3,5 тисячі гривень вимагали за можливість народити в пологовому будинку № 3 в Києві. У вагітної не хотіли приймати пологи, поки не заплатить обов'язковий "добровільний внесок", мотивуючи відсутністю місцевої прописки.

Жінку, яка всю вагітність спостерігалася саме в цьому закладі, медики водили по кабінетах розповідаючи, що благодійний внесок потрібно на медикаменти та зміст пацієнтки, при цьому, відмовляючи їй в оформленні стаціонару.

"Поїдеш народжувати в свою Боярку", - передає слова головлікаря мати потерпілої.

Породіллі з кожною хвилиною ставало гірше, тому рідні не ризикнули везти її в інший пологовий будинок, знайшли необхідні гроші і заплатили. Тільки тоді жінку забрали в палату. Такою поведінкою головного лікаря обурилися його підлеглі.

"У цьому пологовому будинку побудована ціла система роботи з благодійним фондом", - прокоментував Сергій Бакшеев, акушер-гінеколог даного пологового будинку, який надав розголосу конфлікт.

Сам керівник установи всі звинувачення в корупційних схемах на свою адресу відкидає і називає всі наклепом.

У найближчі дні Міністерство охорони здоров'я проведе перевірку і якщо факти вимагання гроші знайду і доведуть, то винні будуть відповідати за законом.

Як не збагачувати хабарників та чітко відрізняти, де хабарницька система та де справді збирають добровільні пожертви на потребу лікарень Вам допоможе нижче наведена інфографіка.

Також, закликаємо всіх небайдужих українців, долучатися до Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" задля побудови нової та доброчесної України.

 

 Інформація отрмана із матеріалів: «Подробности»

Переглядів: 653 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar