Всі новини » 2015 » Березень » 16 » В Київській лікарні на Братиславській, 3 анестезіолог бере 2000 хабара, а хірург 3 000 грн. за свої операції – що будемо робити?
15:28
В Київській лікарні на Братиславській, 3 анестезіолог бере 2000 хабара, а хірург 3 000 грн. за свої операції – що будемо робити?

Один із членів нашого Руху повідомив нам сьогодні, що попередньої ночі його батька була потрібна негайна операція для видалення апендициту. І все нічого, але анестезіолог нагло заявив йому, що операція коштує 2 000 грн., а хірург не відставав і заявив, що його послуги коштують 3 000 грн., при чому він сказав – будеш торгуватися – взагалі ніхто нічого не буде робити, хай здихає! Тож прийшлось дати хабарі лікарям-злочинцям!

 

Що ми будемо робити з цим? Ми точно, а саме наша організація «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», сформуємо офіційний лист в головне управління охорони здоров’я м. Києва та Київську прокуратуру про розслідування даного грубого злочину!

Друзі, хто стикався з подібними ситуаціями, просимо Вас, повідомте нам про цих підлих людей, щоб ми могли очистити медицину від хабарників-вбивця!

Ну і звичайно, долучайтесь до Руху "Ні хабарництву!" для того, щоб разом очистити країну від хабарників!

Команда Руху «Ні хабарництву!»

 

 

Переглядів: 1269 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
avatar
1
викривати!
avatar
2
А як ст.49 Конституції України і її гарант???
avatar