Всі новини » 2015 » Лютий » 8 » В Києві пройшов професійний антикорупційний семінар «10 найкращих способів протидії хабарництву»
18:06
В Києві пройшов професійний антикорупційний семінар «10 найкращих способів протидії хабарництву»

7 лютого відбулася достатньо неординарна подія. Чи не вперше в нашій країні був проведений професійний семінар як практично протидіяти хабарництву у різних сферах суспільного життя.

Спікер семінару, голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула розкрив 10 найкращих способів як найкраще протидіяти цьому негативному явищу в нашій країні. І не просто розповів, але він та команда Руху на конкретних прикладах повідомили учасникові семінару, як ці способи працюють.

Під час семінару відбувся активний обмін думок, а також пан Сергій відповів на всі питання учасників семінару.

Варто зазначити, що метою проведення таких професійних семінарів є надання їх учасникам корисної інформації щодо протидії хабарництву у різних сферах суспільного життя. Також, під час заходу, активісти Руху поділилися всіма інформаційними матеріалами, які в подальшому допоможуть українцям ефективно протидіяти хабарництву.

А всіх небайдужих жителів нашої країни, які хочуть жити в новій та цивілізованій країні, команда Руху закликає підписати Декларації безхабарності та разом протидіяти цьому злу, будуючи нову та доброчесну Україну.

 

Варто зазначити, що захід відбувався за підтримки Американських Рад та Фонду надання грантів випускникам Американських програм

 

Кореспондент Руху,

Олена Гула

 

Переглядів: 715 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar