Всі новини » 2014 » Липень » 23 » В Києві пройшов тренінг щодо користування вісником державних закупівель
12:50
В Києві пройшов тренінг щодо користування вісником державних закупівель

В Києві 26 липня 2014 року пройшов тренінг на якому розглядали питання ефективного використання Вісника державних закупівель. 

Варто зазначити, що на сьогодні вісник Державних закупівель є основним джерелом для громадськості, щоб встановити публічний контроль за використанням державних коштів.

Саме з Вісника закупівель можна дізнатися всю необхідну інформацію про замовника та виконавця послуг, отримати необхідну тендерну документацію, дізнатися про цінову політику та іншу важливі інформацію.

Гула Сергій, адвокат, експерт Центру протидії корупції, а також Голова Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" виклав законодавчі та практичні основи ефективним користуванням Віснику державних закупівель для громадських лідерів з Києва та інших міст України. 

Варто зазначити, що під час тренінгу відбулася презентація національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів".

Захід був організований завдяки фінансовій допомозі Уряду Сполучених Штатів Америки, що були виділені у гранти для учасників програм обмінів.  

Переглядів: 649 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar