Всі новини » 2014 » Жовтень » 26 » В’ячеслав Брюховецький долучився до національного Руху «Ні хабарництву!», підписавши Декларацію безхабарності
10:00
В’ячеслав Брюховецький долучився до національного Руху «Ні хабарництву!», підписавши Декларацію безхабарності

Києво-Могилянська Академій залишається оплотом демократії в системі освіти України. І не просто демократії, але і високих стандартів освіти та особливого патріотичного духу.

Батьком Могилянки в сучасні історії України по-праву вважається її сьогоднішній Почесний президент – В’ячеслав Брюховецький. Саме завдяки пану В’ячеславу, Могилянка стала особливим закладом освіти, який був дороговказом для багатьох інших. Незламність духу, висока якість навчання та любов до України це головні риси, які вдалося «прищіпити» Могилянці завдяки багаторічному ректору Академії.

Але окрім вищезгаданих рис, також сильні принципи доброчесності та безхабарності ВУЗу, робили його особливим серед всіх інших університетів України. Хабарництво не сприймалося від самого початку і не дозволялося протягом всього часу новітньої історії – і це завдяки принциповій позиції керівництва Академії.

В’ячеслав Степанович із задоволенням долучився до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності задля поширення ідеї доброчесності в нашій країні та побудови, справді, нової, квітучої України. Саме від окремої, індивідуальної позиції кожного громадянина – ми побудуємо ту країну, якою зможемо пишатися.

Рух «Ні хабарництву!» закликає кожного небайдужого українця підписати Декларацію безхабарності та разом будувати доброчесну Україну.

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 570 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar