Всі новини » 2014 » Жовтень » 4 » В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРОЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РУХУ «НІ ХАБАРНИЦТВУ! Я НЕ ДАЮ І НЕ БЕРУ ХАБАРІВ»
19:09
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРОЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РУХУ «НІ ХАБАРНИЦТВУ! Я НЕ ДАЮ І НЕ БЕРУ ХАБАРІВ»

Національний Рух «Ні хабарництву» розширює свої межі діяльності. 1 жовтня пройшла чергова регіональна презентація Руху в Івано-Франківську.

В рамках презентації пройшла зустріч із студентами Національного Прикарпатського університету. Студенти не тільки мали змогу поставити запитання Координатору Руху Сергію Гулі про «наболілі» питання, але і підписати декларацію безхабарності, чим самим і змогли долучитися до безхабарної громадської ініціативи.

В Івано-Франківську відбулася регіональна прес-конференція, для місцевих журналістів на якій було презентовано проект Руху «Безхабарний депутат». Також, в рамках спілкування з журналістами, відбувся прямий ефір на радіо Західний полюс з координатором Руху.

На завершення насиченої програми відбулась зустріч представників Руху із місцевими громадськими активістами на якій учасники зустрічі домовилися створити регіональне представництво Руху та почати поширювати його ідеї на Івано-Франківщині.

Презентація Руху "Ні хабарництву!" відбулася в рамках проекту регіонального обговорення антикорупційного законодавства, що реалізується ГО "Transparency International Україна".

Прес-служба Руху

Переглядів: 525 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar