Всі новини » 2016 » Червень » 1 » В Ірпені відбулася презентація Руху «Ні хабарництву!»
13:25
В Ірпені відбулася презентація Руху «Ні хабарництву!»

Ми давно чули, що студентство – це майбутнє України! Це великий потенціал до доброчесних змін в нашій державі.

 

Відрадно, що саме студентство демонструє непохитні принципи до проявів корупції та її протидії.

Студенти з багатьох областей України цього місяця стали ініціаторами доручення великої кількості своїх однодумникі та викладачів Національного аграрного університету до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», щоб засвідчити всій Україні, що студенти, дійсно, є доброчесним майбутній України.

 

Чи це легко не давати і не брати хабарі сьогодні? Далеко ні. Особливо в студентам під час екзаменів. І в такий час знаходиться величезна кількість студентів, які заявляють, що ми не даємо хабарі і надалі цього не будемо робити. «Ми навчаємося в чесному ВУЗі і хочемо, щоб була чесна вся Україна».

 

«Для мене це великим підтвердженням, що Україна має хороше майбутнє», зазначив Голова Руху Сергій Гула, презентуючи Рух у в університеті! «Коли так багато студентів та викладачів підписують Декларації безхабарності – це є свідченням високої свідомості наших співвітчизників. Я маю впевненість, що з такими людьми ми обов’язково переможемо найбільшого нашого ворога – корупцію!».

 

Ось, що є європейськістю та цивілізованістю! Це свідомість та небайдужість до проблем, що є в нашому власному домі! Це активна громадська доброчесна позиція навіть, коли всі беруть – ми заявляємо, що не даємо і не беремо хабарі заради процвітаючої України, заради самих себе!

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» звертається до всіх студентів та університетів нашої країни – давайте змінюватися, давайте будувати Доброчесну Україну разом! Долучайтесь до Національного антикорупційного Руху, підписуйте Декларації безхабарності та творімо разом особливу історію нашої країни.

 

Рух «Ні хабарництву!»

Переглядів: 298 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar