Всі новини » 2015 » Квітень » 18 » В Державній Пенітенціарній службі України відбувся семінар Руху "Ні хабарництву!"
22:33
В Державній Пенітенціарній службі України відбувся семінар Руху "Ні хабарництву!"

Особлива увага щодо подолання явищ корупції приділяється органам державної влади. Нечасто останні запрошують до себе громадських лідерів, щоб провести в своїх органах антикорупційні семінари. Але Державна Пенітенціарна служба з радістю запрошує до себе представників Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», щоб вони проводили професійні семінари з питань протидії хабарництву та корупції.

Так, 15 квітня 2015 року відбувся VІІ Пленум Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби. Відповідно до порядку денного, профспілчани зустрілись з Героєм України, політичним та громадським діячем Левком Лук’яненком та, спільно з персоналом апарату ДПтС України, взяли участь у семінарі по запобіганню та профілактиці корупції, котрий провів координатор національного Руху «Ні хабарництву! Я не беру хабарів» Сергій Гула.

«Мене вразила відкритість працівників Служби. Чесно кажучи, я не очікував такого гарного сприйняття достатньо непростої теми. Я бачу в подібній реакції державних службовців хороше антикорупційне майбутнє для всіх державних органів!», зазначив Голова Руху Сергій Гула.

Варто зазначити, що наступна зустріч із представниками Руху будуть мати працівники Хмельницького управління Пенітенціарної служби!

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» відкритий до всіх державних органів для антикорупційної співпраці та закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Прес-центр Руху

Переглядів: 445 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar