Всі новини » 2015 » Липень » 5 » В Держадміністраціях вимагають хабарі за вкладення інвестицій у їхню ж область
14:58
В Держадміністраціях вимагають хабарі за вкладення інвестицій у їхню ж область

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що в облдержадміністрації в іноземних інвесторів вимагають «відкат» за вкладення інвестицій 880 млн дол.

Про це Саакашвілі заявив вчора ввечері під час зустрічі з керівниками управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції, а також відділу внутрішнього аудиту.

Про це голова ОДА повідомив, коментуючи «бездіяльність чиновників адміністрації», які йому доповіли, що, зокрема, у роботі департаменту екології та природних ресурсів виявлено лише незначні порушення.

«Нещодавно говорив з інвесторами, які скаржаться на екологічний департамент. Йдеться про 880 млн доларів інвестицій в Одесу. Ми не говоримо про пляжі, а про місце у внутрішній частині міста… Їм не дають дозвіл і абсолютно прозоро натякають на хабар. І це (дозвіл – УНІАН) не видають без жодних пояснень вже тривалий час», – заявив Саакашвілі.

Керівник області акцентував, що називати роботу департаменту «з деякими недоліками – м’яко кажучи, неправда, ми говоримо про катастрофу».

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців включно із суддями та іншими чиновниками - відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху «Ні хабарництву!», підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами Форбс Україна

Переглядів: 416 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar