Всі новини » 2015 » Квітень » 15 » В аеропорту "Бориспіль" іноземка образила хабарем чесного прикордонника
16:25
В аеропорту "Бориспіль" іноземка образила хабарем чесного прикордонника

В аеропорту «Бориспіль» під час  оформлення рейсу  «Єреван - Київ» громадянка Вірменії намагалась дати прикордонному наряду хабар.  Під час перевірки документів  та проведення контролю другої лінії громадянка запропонувала 50 доларів США за безперешкодний пропуск через державний кордон. По даному факту прикордонним нарядом було проінформовано працівників власної безпеки, а зазначену громадянку, яка  не змогла вказати мети своєї поїздки повернуто зворотним рейсом.

Державна прикордонна служба України звертається до  громадян, які  прямують через державний кордон, не створювати прецеденти та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями. Нагадуємо, що за спробу дачі хабара передбачена кримінальна відповідальність.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Джерело: Експрес онлайн

 

Переглядів: 443 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar