Всі новини » 2015 » Січень » 22 » Ужгородського лікаря судитимуть за хабар
10:40
Ужгородського лікаря судитимуть за хабар

Прокуратура Закарпатської області оголосила про підозру лікарю – хірургу Ужгородської центральної міської клінічної лікарні в тому, що він 19 грудня 2014 р. та 17 січня 2015 р. одержав від закарпатця неправомірну вигоду в загальному розмірі 3000 грн за виготовлення та видачу дублікату виписки з історії хвороби.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Кваліфікація вказаного кримінального правопорушення – ч. 4 ст. 354 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, вчинені повторно – караються штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Досудове розслідування кримінального провадження проводить СУ УМВС України в Закарпатській області, за процесуальним керівництвом прокуратури.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному лікарю-хірургу запобіжного заходу.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

 

За матеріалами Газета UA

Переглядів: 891 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar