Всі новини » 2015 » Червень » 21 » Українському антикорупційному Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" виповнився рік
18:21
Українському антикорупційному Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" виповнився рік

Один рік – одночасно і багато, і мало. За один рік можна зробити чимало, але повністю змінити свідомість більшості громадян – неможливо, зважаючи на такий короткий період. Хоча, навіть найменші успіхи в питанні протидії корупції – є хорошим результатом. Особливо, що стосується протидії низовій корупції - хабарництву, рівню його сприйняття серед звичайних громадян.

Чи здатні українці сьогодні відмовитися від хабарництва? Не давати і не брати хабарі – чи цей принцип може стати наріжним каменем для будь-яких суспільних відносин у нашій країні? Ми, активісти Руху «Ні хабарництву!», задалися цими питаннями рік назад і сьогодні переконані, що українці, в більшості своїй, можуть відмовитися від того, щоб давати чи брати хабарі!  

Чи не найголовніше завдання, яке стоїть перед Рухом, це показати, що в Україні можливо жити чесно і без хабарів! Для більшості - це нелегко, але дуже необхідно, якщо, дійсно, хочемо жити в інші, кращі країні!

Після Майдану – є велика спокуса, за буденними справами, забути про ті цінності, які виборювалися і слізьми та кров’ю. Для багатьох, напевно, знайдуться обґрунтовані причини, щоб черговий раз розчаруватися. Але, необхідно, таки, знайти в собі сили і продовжувати змінювати країну, починаючи з себе, з власного рішення – не давати і не брати хабарів!

Тому, рік назад, після Революції гідності, ряд активістів розпочали український антикорупційний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Мета Руху не тільки закликати українців відмовитися від хабарництва, але і помогти їм це зробити!

Ми започаткували ряд проектів, антикорупційного спрямування, а саме: «Повідом про хабар», «Безхабарний депутат», «Безхабарна гривня», «Відомі люди про доброчесність», «Нові антикорупційні органи під громадський контроль», «Ефективні інструменти протидії хабарництву в різних сферах життя», «Екзаменаційна сесія – без хабарів» та інші.

Наш Рух розробляє різноманітні інформаційні матеріали, які допомагають протидіяти корупції. А це різноманітні інфографіки про те, як протидіяти хабарництву у різних сферах нашого побуту, про те, чим відрізняється добровільний внесок у школі, лікарні, поліклініці, пологовому будинку від хабара, як можна здійснювати громадський контроль за органами влади та інші допоміжні матеріали.

Ми виробили різноманітні антикорупційні інструменти такі як: «Безхабарна гривна», «Безхабарна наліпка для водія», «Безхабарний значок», «Декларація доброчесності».

Чи не найголовнішим здобутком нашого Руху є понад 2 300 українців, які стали членами Руху, які підписали Декларації безхабарності та прийняли рішення, що вони в своєму особистому та професійному житті не будуть давати та не брати хабарів. Саме в цьому ми бачимо позитивний сигнали реальної зміни нашої країни на краще!

Також, до Руху долучилося багато відомих людей нашої країни, а саме: Левко Лук’яненко, В’ячеслав Брюховецький, Патріарх Філарет, Мустафа Наєм, Андрій Садовий, Павло Шеремета, Богдан Гаврилишин, Віталій Кличко,  Віктор Павлік та інші.

Партнерами нашого Руху стали багато організацій, серед яких: Transparency International Україна, Центр протидії корупції, Всеукраїнська ліга правників проти корупції, Міжнародний антикорупційний комітет,  університет Економіки та права «КРОК». Що особливим є тут, що університет «КРОК» став першим ВУЗом нашої країни, який не просто долучився до Руху «Ні хабарництву!», а оголосив свій університет територією без хабарів!  Чекаємо таких рішень і від інших ВУЗів нашої країни

Ми будемо продовжувати нашу діяльність і надалі, розповсюджуючи вже наявні антикорупційні інструменти, а також створювати нові. Ми будемо продовжувати переконувати українців у тому, що саме від нас, звичайних громадян залежить якість нашого спільного життя. Саме ми є ковалі нашого щастя, і саме в нашій владі є рішення не давати і не брати хабарі. А ми, український антикорупційний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», допоможемо всім нам у цьому.

Долучайтеся до Руху та давайте будувати заможну та процвітаючи Україну разом нашими спільними доброчесними справами!

З вірою в кращу Україну,

Команда Руху «Ні хабарництву!»

 

 

 

Переглядів: 748 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar