Всі новини » 2016 » Листопад » 14 » Україна для подальшої трансформації потребує становлення верховенства права та здолання корупції
17:25
Україна для подальшої трансформації потребує становлення верховенства права та здолання корупції

29 жовтня в м. Києві за підтримки Американською Асоціацією юристів «Ініціатива верховенства права»,  відбулась неординарна зустріч юристів України із провідним адвокатом Сполучених Штатів Америки – Дуейном Хорнінгом.

Основною темою зустрічі були сучасні події в Україні, а саме тотальне реформування різних сфер як суспільного, так і державного сектору.

Робота, яка здійснюється державою та громадянським суспільством країни є нечужою і для США, країни, яка постійно перебуває в процесі удосконалення апарату державного управління та впровадження різноманітних інновацій.

Дуейн Хорнінг не тільки поділився цікавими думками у процесі будівництва країни та правової справедливої системи, але і надав корисні рекомендації, як юристи можуть брати активну участь у державному та суспільному служінні нації.

«Я знаю, що великим ураганом для України є російське вторгнення, але не меншим ураганом є корупція та хабарництво. Подолати корупцію, щоб ніхто не давав і не брав хабарі, в країні є першочерговим завданням і на шляху цієї важливої роботи - ви мусите все зробити для побудови верховенства права в Україні!», зазначив Дуейн Хорнінг.

Всі учасники заходу погодилися, що активна позиція громадян, кваліфікована допомога юристів та необхідна допомога міжнародних партерів забезпечать надійне реформування України.

Варто зазначити, що дана зустріч була організована ГО «Ні хабарництву!», ГО «Асоціація християн юристів» та  Американською Асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права».

 

Сергій Гула

Переглядів: 462 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar