Всі новини » 2014 » Листопад » 5 » Убитий в Донбасі терорист працював в поліції Єкатеринбурга, але був звільнений за хабарництво
09:07
Убитий в Донбасі терорист працював в поліції Єкатеринбурга, але був звільнений за хабарництво

Під час однієї з атак терористів на донецький аеропорт був убитий 28-річний мешканець Єкатеринбурга, колишній сержант російської поліції Павло Буланов, який воював в Донбасі на боці бойовиків.

Як повідомляє єкатеринбурзький сайт E1.RU, загибель Буланова підтвердила його мати Тамара, але від інших коментарів відмовилася.

Близькі родичі убитого уральця також відмовилися від спілкування з кореспондентами. За словами Олени, колишньої колеги Буланова, його рідні бояться необережного коментаря в пресі і зараз не знають як отримати тіло, будучи впевнені, що його доведеться викуповувати або обмінювати.

За словами Олени, після звільнення в травні за хабар і автоматичного виключення з інституту МВС Буланов в пошуках заробітку зв'язався з бойовиками ДНР через соцмережу.

"Вони йому порадили приїхати до них воювати: мовляв, у нас тут все добровільно. У нього саме роботи не було. І він зібрався туди, всіх попередив. Днями у нього суд мав бути щодо хабаря, але його відклали, бо він минулої середи, 22 жовтня, поїхав у Донбас. Пробув там днів десять, не більше. Йому, до речі, не звикати було працювати в гарячій точці: у 2008 році він на півроку їздив служити в Чечню", - наводять її розповідь журналісти.

Національний рух "Ні хабарнициву! Я не даю і не беру хабарів" закликає кожного українці не давати і не брати хабарів, не уподоблюватися російським терористам та будувати дову Україну, долучившись до Руху!

 

За матеріалами Укрінформ

Переглядів: 546 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar