Всі новини » 2015 » Лютий » 21 » У Вінниці вчаться протидіяти хабарництву та кажуть "Так" Руху "Ні хабарництву!"
19:56
У Вінниці вчаться протидіяти хабарництву та кажуть "Так" Руху "Ні хабарництву!"

Молодь і старші люди, студенти та професіонали, досвідченні громадські активісти та юні лідери - Вінничани 20 лютого вчилися як ефективно протидіяти фактам корупції та хабарництву!

Для багатьох це вже давно сформований принцип, виявляти корупціонерів та не давати і не брати хабарів. Але як це ефективно робити, долучаючи правоохоронні органи та нові інструменти Руху «Ні хабарництву!» мало хто знав.

Громадські активісти та студенти мали можливість не тільки дізнатися про національний Рух "Ні хабарництву", але отримати корисну інформацію про Безхабарну гривню та Декларацію безхабарності, інструменти, що допомагають виводити хабарників на «чисту воду».

«Кожен може використовувати ефективні інструменти протидії хабарництву, головне бажання та вміння! Бажання у Вас є, а вміння ми сьогодні набудемо» - зазначив експерт голова Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула.

Також, що дуже важливо, що десятки свідомих та небайдужих вінничан долучатися до Руху, що дозволить спільно протидіяти хабарництву, будуючи нову Україну!

Якщо Ви бажаєте, щоб у Вашому регіоні чи місті відбулася презентація Руху, будь ласка, пишіть нам.

Друзі, також, ми закликаємо Вас долучатися до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності задля встановлення доброчесної України!

 

Прес-служба Руху

Переглядів: 668 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar