Всі новини » 2014 » Серпень » 12 » У ЛІКАРНЯХ МУКАЧЕВА РОЗПОЧАЛИ БОРОТЬБУ З ХАБАРНИЦТВОМ
18:06
У ЛІКАРНЯХ МУКАЧЕВА РОЗПОЧАЛИ БОРОТЬБУ З ХАБАРНИЦТВОМ

Мукачевські активісти за свої кошти замовили та встановили інформаційні таблички з надписами й телефоном гарячої лінії задля ефективної протидії хабарництву у лікарнях міста.

Всього було встановлено 11 подібних табличок, які розміщені у всіх корпусах Мукачівської ЦРЛ.

Починаючи з серпня, адміністрація лікарні провела інформаційну роботу з трудовими колективами всіх відділень закладу охорони здоров'я, де нагадала про відповідальність за прояви хабарництва згідно з законами України. Збори закінчувались зведенням протоколу, де кожен лікар особисто ставив підпис про свою відповідальність. 

Разом з цим, на подвір'ї Мукачівської ЦРЛ було встановлено скриньку для звернень і пропозицій, які час-від-часу надходять особисто до головного лікаря.

Інформаційні таблички поділяються на два види: одні акцентують увагу громадянь на те, щоб вони починали боротьбу з корупцією з себе, не даючи хабарі.

Чи варто нам боротися з хабарництвом в медицині? Однозначно, що так! Саме так ми змінемо нашу країну та побудуємо гідне майбутнє для нас і наших дітей. Всі разом ми змінемо нашу країну, викорінюючи пороки хабарництва. А для цього, будь ласка, долучайтесь до Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів". 

Команда Руху
„Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів” 

Переглядів: 1539 | Добавив: serggula | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
avatar