Всі новини » 2015 » Березень » 11 » У Києві затриманий адвокат, який намагався дати хабар у 10 тис. дол. судді Апеляційного суду
18:46
У Києві затриманий адвокат, який намагався дати хабар у 10 тис. дол. судді Апеляційного суду

Адвокат, який представляв у суді інтереси комерційної структури, через посередника намагався домовитися про передачу судді неправомірної вигоди.

У Києві затриманий адвокат, який намагався підкупити суддю Апеляційного суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва. "У ході спецоперації, проведеної прокуратурою Дніпровського району м. Києва спільно з працівниками міліції та управління "К" УСБУ у м. Києві, викритий адвокат, який намагався передати хабар у сумі 10 тис. доларів США судді Апеляційного суду м. Києва", - йдеться у повідомленні. Встановлено, що адвокат, який представляв у суді інтереси комерційної структури, через посередника намагався домовитися про передачу судді неправомірної вигоди за позитивне вирішення апеляційної скарги в інтересах свого клієнта. Місцем для передачі хабара адвокат вибрав ресторан у центрі столиці. Надалі у ході проведення оперативно-розшукових заходів адвоката затримали за підозрою у скоєнні даного злочину. Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція чи дача хабара). Проводяться першочергові слідчі дії.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

За матеріалами 112 каналу

Переглядів: 1181 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar