Всі новини » 2015 » Грудень » 3 » У Хмельницькому проведено публічний форум "Подолаємо хабарництво разом!"
20:16
У Хмельницькому проведено публічний форум "Подолаємо хабарництво разом!"

Сьогодні питання хабарництва особливо гостро постало в Україні, оскільки хабарі беруть як чиновники різних рівнів, так і лікарі, міліціянти тощо, що вимагає рішучих дій та змін для покращення створеної ситуації.

Тому, у листопаді, у містi Хмельницький було проведено публічний форум «Подолаємо хабарництво разом!». Ініціатором проведення заходу виступив національний рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» та Американська асоціація юристів з питань верховенства права.

На даний форум були запрошені засоби масової інформації, представники громадських організацій,а також працівники державних установ. Зібрання висвітлювало питання хабарництва в сферах освіти (Валерій Хома), у судових і правових органах (Сергій Гула), у вирішенні земельних питань (Ігор Печенкін), в сфері медицини (Анатолій Стоян), в бізнесі, а також злочини на державних та приватних підприємствах (Сергій Гула). Кожен промовець по вищезгаданим темам пропонував методи вирішення питання хабарництва і надавав приклади боротьби з ними та запропонував підписати спеціальну Декларацію безхабарності.

За матеріалами «Хмельницький.com»

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців підписати Декларацію безхабарності, відмовившись давати і брати хабарі і тим самим почати з себе змінювати країну!

Переглядів: 330 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar