Всі новини » 2015 » Березень » 29 » У Черкасах розповіли, як не брати та не давати хабарі, презентуючи нові антикорупційні інструменти
17:43
У Черкасах розповіли, як не брати та не давати хабарі, презентуючи нові антикорупційні інструменти

Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» продовжує презентувати свої проекти на рівні цілої країни. Черговим обласним центром стали Черкаси.

Мальовничий і славний Шевченківський край зустрів команду Руху не тільки великою кількістю зацікавлених громадських активістів, але і своїми антикорупційними напрацюваннями.

Презентуючи проект Руху «Ні хабарництву!»: «Нова система антикорупційних органів – під громадський контроль» Сергій Гула, голова Руху, зазначив, що: «Україна після революції Гідності отримала унікальний шанс – реанімувати себе та свою економіку після засилля корупціонерів. І держава пішла цим шляхом, ухваливши новий антикорупційний пакет законів, тепер рішення за нами – простими громадянами, а саме не давати і не брати хабарів».

А для цього Рух розробив багато інструментів з яких: «Безхабарна гривна», «Безхабарна наклейка», «Декларація безхабарності».

Надзвичайно приємно, що Черкащини із великим задоволення сприйняли проекти Національного Руху, підписували Декларації безхабарності, тим самим поповнюючи лави антикорупційного національного Руху.   

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та також долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Варто зазначити, що партнерами реалізації проекту «Нова система антикорупційних органів – під громадський контроль» є Фонд Фрідріха Науманна та Transparency International Україна.

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 542 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar