Всі новини » 2015 » Лютий » 2 » ТОП 5 хабарників, яких спіймали у січні 2015 року
20:14
ТОП 5 хабарників, яких спіймали у січні 2015 року

Січень 2015 виявився дуже «багатий» на спійманих хабарників.

Така активна діяльність наших правоохоронних органів дуже радує. Сподіваємося, що хабарників не тільки «доведуть» до суду, але призначать їм реальні покарання.

Отже, топ хабарниками січня цього року стали:

 

Тарас Пустовіт – заступник Голови Рівненської держадміністрації. Його спіймали на гарячому під час отримання восьми тисяч доларів США. Корупційний механізм Пустовіта полягав у незаконному стягненні грошей з місцевих перевізників за надання переваг у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах.

Юрій Дикий – прокурор Обухівського району Київської області. Горе прокурор пропонував закрити кримінальне провадження в обмін на «добровільне» підписання договору дарування на землю.

Петро Блажівський – керівник ДАІ Полтавщини. Він вимагав від підлеглих керівників підрозділів щомісячні суми від $ 1 тисячі до $ 4 тисяч. У затриманого під час обшуку було вилучено понад 1,5 млн. гривень.

Манжура Святослав - начальник управління тилу Національної гвардії України. Головна військова прокуратура України спільно з СБУ спіймала останнього на хабарі у 230 тисяч гривень.

Бурлаченко Володимир – полковник податкової міліції Кременчука. Бурлаченко вимагав і отримав хабар в розмірі 500 000 грн. від приватного підприємства за закриття кримінального провадження  за несплату податків. Затримано Бурлаченка "на гарячому" у власному службовому кабінеті.

 

За розслідуванням даних справ будемо відстежувати! Бо одним із завдань  громадської організації «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» є здійснення громадського контролю за діяльністю правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування задля покращення їхньої діяльності та для того, щоб кожен хабарник був покараний.

Відповіді на наші звернення будемо опубліковувати на нашому сайті по факту її отримання. А всіх гідних Українців закликаємо не давати та не брати хабарів, підписавши Декларацію безхабарності!

Рух «Ні хабарництву!»

 

 

Переглядів: 785 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar