Всі новини » 2015 » Липень » 26 » Тим, хто дає хабар, загрожує позбавлення волі до 5 років
18:37
Тим, хто дає хабар, загрожує позбавлення волі до 5 років

В рамках антикорупційної роботи, що проводиться в рядах ДАІ начальник  УМВС в Полтавській області Олег Бег розповідає, що відповідальність за дачу і взяття хабаря несе не тільки та людина, яка бере хабар. Людині, що дає хабар, це теж вигідно і вона також порушує закон такими діями.

Той, хто дає хабар, також підлягає кримінальній відповідальності. Згідно ст. 368-3 Кримінального кодексу за дачу хабаря людина також підлягає відповідальності, і їй може загрожувати позбавлення волі терміном до 5 років.

Якщо ж громадянин добровільно повідомляє, що з нього вимагають гроші, що людину поставили в умови, коли вона була вимушена ці гроші передати, то це полегшує вину. Але про такі явища необхідно попередньо попереджувати заявою у правоохоронні органи та співпрацювати з міліцією, - говорить Олег Бех.

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами ІА «Полтава»

Переглядів: 462 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar