Всі новини » 2015 » Лютий » 26 » Тернополяни кажуть: «Ні Хабарництву!», долучившись до Національного антихабарного Руху!
17:44
Тернополяни кажуть: «Ні Хабарництву!», долучившись до Національного антихабарного Руху!

Тернопіль завжди був особливим західноукраїнським містом духовного, культурного та освітнього розвитку. Інтелігенція, яка формувалася не одну сотні років, має хороший суспільний вплив і на всю сучасну Україну.

Громадські організації, рухи та студентські братства, організовуючи різноманітні акції здійснюють вплив на громаду, сприяючи покращенню суспільних процесів. Черговий подібний захід відбувся 26 лютого, який дав старт проекту «Створення нової  системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!».

Представники Руху «Ні хабарництву!» змогли не тільки презентувати кращі шляхи подолання хабарництва у різноманітних сферах суспільного та професійного життя, але й надати ґрунтовний аналіз нового антикорупційного законодавства. Партнерами даного проекту є Transparency International України та Фонд Фрідріха Науманна в Україні.

Багато учасників заходу змогли підписати Декларації безхабарності, долучившись до національного Руху.

«Активна громадянська позиція багатьох небайдужих громадян України – є тією базовою передумовою для зміни нашої країни та побудови нової якісної Європейської країни. Саме такі співвітчизники є запорука як доброчесності, так і хорошого майбутнього країни!» - зазначив голова Руху Сергій Гула.

Рух «Ні хабарництву» закликає кожного українця, який не на словах, а на ділі вболіває за кращу Україну, долучитися до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності.

Команда Руху

Переглядів: 526 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar