Всі новини » 2015 » Червень » 23 » Так Ви кажете, що на миючі засоби гроші не виділяють?!
19:19
Так Ви кажете, що на миючі засоби гроші не виділяють?!

У травні місяці активісти Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» були в м. Дубно, презентуючи Рух та нові антикорупційні інструменти. Зі свого боку активісти міста повідомляли основні проблеми, що є у місті та про різноманітні побори та хабарництво у місці.

Одна із найактуальніша проблема - це масові побори у дитсадках районного центру, особливо, що стосується зборів коштів на миючі засоби. Як завжди, батькам розказують, що ні місто, ні держава не виділяє жодної копійки на миючі засоби, а отже батьки повинні здавати кошти на закупку миючих засобів.

Рух «Ні хабарництву!» вирішив перевірити інформацію щодо виділення фінансових асигнувань на миючі засоби освітнім закладам міста Дубно. З’ясувалось, що Управління сім’ї, молоді та спорту Дубинської міської ради вже цього року отримали 81! тисячу гривен на миючі засоби! І додатково, до кінця року, ще передбачено виділення коштів у сумі 48 тисяч гривен!  Тобто, разом виходить, що тільки на миючі засоби цього року виділено понад 100 000 грн. на місто Дубно!

Що ж, проста є логічне питання – де ці кошти? І якщо вони виділяються, то чому батьків заставляють збирати додаткові кошти?

Ми звертаємося до жителів м. Дубно протестувати проти незаконних поборів та долучатися до Руху «Ні хабарництву!», щоб разом протидіяти корупції у нашій країні!

 

Команда Руху

Переглядів: 984 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar