Всі новини » 2016 » Лютий » 11 » Святослав Вакарчук долучився до Руху «Ні хабарництву!»
17:22
Святослав Вакарчук долучився до Руху «Ні хабарництву!»

Нечасто зустрічається відома особистість, яку можна назвати з повною впевненістю, що це гідна людина! Людина, яка витримала тягар слави, влади, грошей і яка не зламалася! Людина, яку можна назвати авторитетом сьогоднішнього українського суспільства.

Народний артист України – Святослав Вакарчук, безперечно, є такою людиною! Співак, який є свідомим українцем, високоосвіченою особистістю та   найпопулярнішим співаком за всю історію незалежності України.

Він активний борець за кращу, нову Україну, пропагуючи цінності демократії та цивілізованого світу! Корупція – для нього не прийнятна не тільки на загальнонаціональному рівні, але і на особистому. Він не давав і не дає хабарі. Тому, для нього було справою честі підписати Декларацію безхабарності Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», засвідчивши публічно свою чесну позицію.

В Україні збільшується кількість людей, які не дають та не беруть хабарів і саме це є надійним фундаментом кращої України вже завтра!

 

Якщо Ви ще не підписали Декларацію безхабарності, ми закликаємо Вас це зробити та долучитися до когорти чесних українців, які не на словах, а на ділі будують Європейську Україну!

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 717 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar