Всі новини » 2015 » Лютий » 25 » Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!
16:15
Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» розпочинає національний проект: «Створення нової  системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!».

Метою проекту є обговорення з громадськими лідерами України нових законодавчих можливостей щодо боротьби та протидії корупції і хабарництва в Україні, використовуючи ресурс новостворених антикорупційних органів: Національне антикорупційне бюро та Національне агентство з питань запобігання корупції.

Під час заходів для реалізації даного проекту будуть проведені зустрічі з регіональними лідерами громадських організацій, місцевими ЗМІ, студентами та молоддю.

Також у рамках проекту буде презентований Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» та різноманітні засоби протидії хабарництву, які були розроблені Рухом, а також буде представлена Декларація безхабарності.

Варто зазначити, що партнерами в реалізації даного проекту будуть Transparency International України та Фонд Фрідріха Науманна в Україні.

Проект буде презентовано у п’яти містах України: Тернополі, Полтаві, Черкасах, Житомирі,  Чернігові.

У разі Вашої зацікавленості участі у даних публічних обговореннях, будь ласка, напишіть нам.

Захід проводиться за підтримки: Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

 

Прес-служба Руху

Переглядів: 505 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar